Grubumuz

Grubumuz

Grubumuz

Farben Deri Teks.Konf.ve Kim.Mad.Tic.A.ŞHerkimGroup Kimyevi Maddeler A.Ş , Pelle Deri Teks.San.A.Ş firmaları olarak Pan Global Holding A.Ş şirketi altında birleşerek Grup şirketler bazında çalışmalarımızın devam etmeye karar verdik.

1972 yılında, Panayırcı ailesi tarafından kurulan Herkim Şirketler Grubu; faaliyetlerine deri ve deri kimyasalları üretimi ve ticareti ile başlamıştır. 40 yılı aşkın tecrübesi ile bugün; Türkiye’de, biri serbest bölge olmak üzere 12 sanayi bölgesinde; global pazarlarda ise Ukrayna, Rusya, Hong Kong ve Hindistan’da çalışmalarını sürdürmektedir.

8000m2’lik alana kurulu üretim tesisi ve 1000m2 saha üzerinde konumlanan kalite, kontrol, uygulama ve Ar-Ge laboratuvarı alanları ile Herkim Şirketler Grubu, her geçen gün yatırımlarına yenilerini eklemektedir. Güvenilirliği, güçlü itibarı ve sürdürdüğü yenilikçi politikalarla pazar payını her yıl artırmaktadır.

Farben

Herkim Şirketler Grubu bünyesinde, 1972 yılında kurulan Farben; faaliyetlerine finisaj kimyasalları üretimi ile başlamıştır. Bugün; deri kimyasallarının üretimi, ihracatı, ithalatı, satışı ve pazarlaması alanlarında, deneyimli ekibi ile kapsamlı hizmetler sunmaktadır. Tüm operasyonel süreçlerini ise, Tuzla Organize Sanayi Bölgesi’ndeki toplam 15.000m2 alana kurulu tesislerinde sürdürmektedir.

Farben; profesyonel teknik servis ekibi ve maksimum hızda lojistik hizmeti ile hem yurt içinde hem de yurt dışında geniş bir müşteri portföyüne sahiptir. Deri, tekstil ve inşaat sektörlerine yönelik olarak geliştirdiği ürünlerle, bu sektörlerde üretim gerçekleştiren köklü iş ortaklarına güçlü bir çözüm ortaklığı sunmaktadır.

Türkiye’de, 12 bölgede kurulu olan ofis ve depolarında hizmet veren şirket; Ukrayna, Belarus ve Rusya’da kurduğu yeni şirketlerle global pazarlardaki müşterilerine her geçen gün yenilerini eklemeye devam etmektedir.