Vizyon, Misyon ve Değerlerimiz

Vizyon, Misyon ve Değerlerimiz

Vizyon

Sürekli gelişim ilkesiyle daima ileri giderek, deri ve kimya sektöründe adımızı dünyanın dört bir yanına taşımak vizyonumuzun temelini oluşturur. Bu temel üzerine inşa ettiğimiz kalite ve güven odaklı hizmet anlayışı, tüm çalışmalarımızı vizyonumuzun yönüne çevirmedeki pusulamızdır.

Misyon

Dürüst ve güvenilir bir şirket olma ilkesinden asla ödün vermeden, çevre bilinciyle, insan yaşamına dokunmanın sorumluluğuyla hizmet sunmak temel misyonumuzdur. Yenilikçi yapımız ve memnuniyet yaratma odaklı hizmet anlayışımız ile daima misyonumuza ve değerlerimize sadık kalarak çalışırız.

Değerlerimiz

Dürüstlük: İş ortaklarımızla açık ve şeffaf bir iletişim sürdürerek, tüm çalışmalarımızı güven odaklı yürütürüz.

Kalite: İş süreçlerimizde 0 tolerans kalite anlayışı hakimdir. Tüm üretim sahalarımız ve ürünlerimiz uluslararası kalite standartlarına tam uygunluk gösterir.

Sürdürülebilirlik: Doğal kaynaklarının kullanımı konusunda çevre bilincine sahibiz ve tüm çalışmalarımızı bu bilinçle sürdürür, gelecek odaklı üretim gerçekleştiririz.

İtibar: Köklü geçmişimizden ve güvenilirliğimizden doğan itibarımızı daima el üstünde tutar, onu korumak için çalışırız.

İnsan odaklılık: Tüm çalışmalarımızın merkezine insanı alırız. İş ortaklarımızın, personelimizin ve tüm insanların iyiliğini gözetiriz. İnsanlığa değer veririz.